Чорноморськ. Чорноморська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 Чорноморської міської ради Одеської області

   





Готуємося до ЗНО

                                                                ЗАТВЕРДЖЕНО

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                Директор Чорноморської ЗОШ №3                                                                                                                                                                                                                                                                             

                                                                                                                   ___________      О.Р.Боровська

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                            «____»                        ___________2020р.                                                                                                       

                                                                                                   

 

Розклад

проведення консультацій для учнів 11 класу з предметів державної підсумкової атестації

Чорноморської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3

 

Дата

Клас

Предмет

Час

Каб.

Вчитель

 

09.06.2020

11.06.2020

18.06.2020

 

11А (І гр.)

11А (ІІ гр.)

Українська  мова

Математика

9.00-10.00

10.30 – 11.30

16

33

Попова Надія Степанівна

Шевцова Інна Андріївна

11А (ІІ гр.)

11А (І гр.)

Математика Українська  мова

9.00-10.00

10.30 – 11.30

33

16

Шевцова Інна Андріївна

Попова Надія Степанівна

23.06.2020

11А

Математика

9.00-10.00

10.30 – 11.30

33

33

Шевцова Інна Андріївна

Шевцова Інна Андріївна

26.06.2020

11А (І гр.)

11А (ІІ гр.)

Українська  мова

9.00-10.00

10.30 – 11.30

30

Попова Надія Степанівна

11Б (І гр.)

11Б (ІІ гр.)

Українська  мова

12.00 – 13.00

13.15. – 14.00

30

Попова Надія Степанівна

10.06.2020

12.06.2020

19.06.2020

11Б (І гр.)

11Б (ІІ гр.)

Українська  мова

Математика

9.00-10.00

10.30 – 11.30

16

32

Попова Надія Степанівна

Журавльова Світлана Анатоліївна

11Б (ІІ гр.)

11Б (І гр.)

Математика Українська  мова

9.00-10.00

10.30 – 11.30

32

16

Журавльова Світлана Анатоліївна Попова Надія Степанівна

22.06.2020

11Б (І гр.)

11Б (ІІ гр.)

 

Математика

9.00-10.00

10.30 – 11.30

32

Журавльова Світлана Анатоліївна

17.06.2020

25.06.2020

11АБ

 

Англійська мова

9.00 – 10.00

9.00 – 10.00

29

Яковлєва Тетяна Олександрівна

16.06.2020

17.06.2020

11А,Б

Біологія

12.00

9.00

15

Угрин Ольга Павлівна

15.06.2020

22.06.2020

11А,Б

 

Географія

9.00

12.00

21

Лацко Марина Анатоліївна

09.06.2020

18.06.2020

11Б

 

Фізика

9.00

25

Смаль Михайло Васильович