Новини
05.04.2024
#ідеяSTEMтиждень_spring2024
Чорноморський ліцей №3 долучається до участі у STEM-тижні в рамках фестивалю"STEM - Весна - 2024". Крок за кроком STEMимо до успіху.
29.02.2024
![](/uploads/editor/10419/564533/zarahuvannya_v_licey/images/zarah.jpg)
08.02.2024
Основні положення щодо праці неповнолітніх Українців
Працевлаштування неповнолітніх в Україні регулюється законодавством, яке встановлює обов'язкові умови та обмеження для захисту прав та інтересів неповнолітніх працівників. Основні норми знаходяться в Кодексі законів про працю України, а також в інших нормативних актах.
Неповнолітнім зазвичай не дозволяється вступати на роботу до досягнення певного віку. Мінімальний вік для виконання легкої праці обмежений та регламентований. Вік, з якого допускається прийняття дитини на роботу, становить 16 років. Діти, які досягли 15-річного віку, можуть прийматися на роботу, що не завдає шкоди їх здоров’ю і навчанню, за згодою одного з батьків або особи, яка замінює батьків.
Закон України "Про загальну середню освіту" регулює питання навчання та виховання неповнолітніх, враховуючи їхні права та обов'язки у сфері освіти. Це означає, що неповнолітні, які працюють повинні мати можливість продовжувати навчання і відвідувати навчальні заклади.
Детальніше – за гіперпокликанням:
https://docs.google.com/document/d/1ZQaJ4B0uiB7uBqEqZdaOlMDyTEaxKyEv/edit?usp=sharing&ouid=106624988025823711146&rtpof=true&sd=true
Працевлаштування неповнолітніх в Україні регулюється законодавством, яке встановлює обов'язкові умови та обмеження для захисту прав та інтересів неповнолітніх працівників. Основні норми знаходяться в Кодексі законів про працю України, а також в інших нормативних актах.
Неповнолітнім зазвичай не дозволяється вступати на роботу до досягнення певного віку. Мінімальний вік для виконання легкої праці обмежений та регламентований. Вік, з якого допускається прийняття дитини на роботу, становить 16 років. Діти, які досягли 15-річного віку, можуть прийматися на роботу, що не завдає шкоди їх здоров’ю і навчанню, за згодою одного з батьків або особи, яка замінює батьків.
Закон України "Про загальну середню освіту" регулює питання навчання та виховання неповнолітніх, враховуючи їхні права та обов'язки у сфері освіти. Це означає, що неповнолітні, які працюють повинні мати можливість продовжувати навчання і відвідувати навчальні заклади.
Детальніше – за гіперпокликанням:
https://docs.google.com/document/d/1ZQaJ4B0uiB7uBqEqZdaOlMDyTEaxKyEv/edit?usp=sharing&ouid=106624988025823711146&rtpof=true&sd=true
01.02.2024
![](/uploads/editor/10419/564533/blagodyynyst/flash/nakaz_rrrr.jpg)
06.12.23
![](https://ilizosh4.odessaedu.net/uploads/editor/10420/564534/sitepage_2/images/adaptive1200_type3.jpg)
Управління протидії кіберзлочинам в Одеській області Департаменту кіберполії Національної поліції України від 14.06.2023 №3074/38/103-23 щодо проєків «МРІЯ» StopRussiaChannel MRIYA (https://t.me/stoprussiachannel), який обʼєднує небайдужих громадян у напрямку протидії дезінформації, а також російській пропаганді у мережі Інтернет, і проєкту протидії шахрайству в online-середовищі (https://promo.bank.gov.ua/stopfraud/) ІНФОРМУЄ.
20.10.23
Шановні колеги, учні, батьки та друзі, вітаємо всіх з Днем народження
нашого ліцею.
Хочеться побажати, щоб кожен у цьому закладі відчував себе
щасливо і весело, щоб кожен зміг домогтися великих успіхів і поставлених
цілей, щоб кожен зміг розкрити свій талант і показати свої здібності, щоб
кожен був здоровий і життєрадісний.
Ліцей – це не тільки стіни. Насамперед, це – дух, традиції, пам’ять та
наступність поколінь. Бажаємо нашому ліцею завжди і в усьому бути
ПЕРШИМ, всім працівникам – здоров’я, злагоди, креативних рішень,
задоволення від роботи, вдячних учнів. Дітям – знайти своє місце в
учнівських колективах, добрих і надійних друзів, бажання бути успішними.
Наша ліцейна домівко, з Днем народження тебе!
20.10.23
Вітаємо Іонел Кристину (10-А кл.) та її вчительку Оксану Іванівну Петкову з фантастичним виступом на Літературному читанні Василя Сагайдака "Я народивсь під знаком Терезів..." у міській бібліотеці імені І.Рядченка!
![](/uploads/editor/10419/564533/novini/images/ionel.jpg)
19.10.23
19 жовтня 2023 року на стадіоні «Шкільний» відбулися змагання з легкоатлетичного 4-борства, де брали участь сім закладів ЗСО м. Чорноморська.
Вітаємо учнів нашого ліцею:
2 місце- Лопушанський Іван, ліцей № 3
1 місце Кулиця Владислава, ліцей № 3